Nr katalogowy: 341

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 341

Portret kobiety

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie na płótnie: R. ZAKRZEWSKI . / . I. 1989. OLEJ / 1