Nr katalogowy: 323

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 323

Uparta kurew [Obraz 2474], 1999

olej, płyta; 79 x 60 cm;
sygn., dat. i numerowany l. d.: DUDA GRACZ . 2474 / 99 .
estymacja: 38 000 - 55 000 zł
Cena oferowana 28 000 zł