Nr katalogowy: 105

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 105

Akt niebieski

litografia barwna, papier, 42,5 x 31,5 cm; (odbitka); sygn. l. d.: Lebenstein 61/100 (ołówkiem)