Nr katalogowy: 109

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 109

Pocałunek, 1993

litografia, papier, 29,5 x 29,5 cm (w oewietle oprawy); sygn. p. d.: W. SIUDMAK '93