Nr katalogowy: 309

Lech POLCYN (ur. 1964)

Nr katalogowy: 309

Deser, 2001-2002

olej, płótno, 97 x 91 cm; sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser z ciasteczkami kawą 2001-02