Nr katalogowy: 318

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

Nr katalogowy: 318

Ukrzyżowanie

olej, płótno, 138 x 77 cm; sygn. p. d. Rząb oraz na odwrocie WŁ./ RZĄB