Nr katalogowy: 323

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 323

On i ona na dnie Spokojnego Oceanu,1983

olej, płótno, 67 x 62 cm; opisany na odwrocie: W. PAWLAKK / ON I ONA