Nr katalogowy: 326

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

Nr katalogowy: 326

Kompozycja, 1966

olej, płótno, 90 x 60 cm; sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 66;