Nr katalogowy: 329

Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)

Nr katalogowy: 329

Kompozycja

olej, płótno, 65 x 80,5 cm; na odwrocie nalepka z wystawy w Muzeum Sztuki w Łodzi z 1974 r.