Nr katalogowy: 338

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 338

Znaki wiosny, 1962

olej, płótno, 61 x 75 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe;