Nr katalogowy: 342

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 342

Kwiaty w wazonie

olej, płótno, 92 x 43 cm; sygn. p. d.: EGerlach 86, dat. l. d.: 22/IV