Nr katalogowy: 347

Jiři BALCAR (1929-1968)

Nr katalogowy: 347

Spółka, 1968

akwaforta, papier; 52,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jiri Balcar 68 (ołówkiem); nakład. l. d.: 9/10 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 300 zł