Nr katalogowy: 20

Tadeusz CIEŚLEWSKI - ojciec (1870-1956)

Nr katalogowy: 20

Pałac na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 67 x 35,5 cm [obraz w formie wachlarza];
sygn. p. d.: T. Cieślewski.
estymacja: 4 000 - 4 700 zł