Nr katalogowy: 20

Delft (?)

Nr katalogowy: 20

Wazon - potiche z dekoracją roślinną

fajans, szkliwo cynowe, kobalt;
przetarcia drobne ubytki szkliwa na krawędziach, pęknięcia (szkliwa) w dnie, brak pokrywy;