Nr katalogowy: 104

Honoré DAUMIER (1808-1879)

Nr katalogowy: 104

Na ulicy

litografia, papier; 36,7 x 28 cm w świetle passe-partout;
sygn. na płycie l. d.: H.D., p. d.: TeySSonnieres sculp