Nr katalogowy: 110

Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)

Nr katalogowy: 110

Zabłąkana, lata 60. XX w.

drzeworyt barwny, bibułka; 35 x 26 cm na arkuszu 48 x 36 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: St. Dretler-Flin;