Nr katalogowy: 114

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1994)

Nr katalogowy: 114

Przy stole, 1930 - odbitka późniejsza

akwaforta, papier; 20,5 x 14,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. pod ryc. (ołówkiem): "Przy stole"/ akwaforta/ 1930;