Nr katalogowy: 318

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 318

To samo, zawsze inaczej, 2020

olej, płótno; 100 x 140 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZWIERZCHOWSKI TO SAMO, ZAWSZE INACZEJ / ol./pł, 100x140 . 2020.
estymacja: 25 000 - 32 000 zł
Cena oferowana 22 000 zł