Nr katalogowy: 13

NATALIA LL (ur. 1937 r.)

Nr katalogowy: 13

Phisiology A zł, 1974

fotografia, płótno; 20,5 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: NATALIA LL / NATALIA LL / Phisiology A zł 1974.