Nr katalogowy: 17

Janina Róża GIEDROYĆ-WAWRZYNOWICZ (1902-1995)

Nr katalogowy: 17

Widok górski, 1922

olej, tektura; 28 x 33 cm;
sygn. p. d.: J.R. Giedroyć / 1922 r.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł