Nr katalogowy: 346

Grupa THE KRASNALS

Nr katalogowy: 346

Made in Poland-Rewolucjonistki, 2013

olej, płótno; 150 x 150 cm; gł. 6,5 cm;
na odwrocie sygn. dat. i opisany: "MADE IN POLAND-REWOLUCJONISTKI " / 2013 / Whielki KRASNAL / THE KRASNALS;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 25 000 zł