Nr katalogowy: 62

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 62

Morze

olej, tektura; 15 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. Iw. Trusz
estymacja: 8 000 - 9 000 zł