Nr katalogowy: 79

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

Nr katalogowy: 79

Pejzaż zimowy

olej, sklejka; 49 x 59,5 cm; sygn. p.g. J. Pieniążek (pod ramą)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł