Nr katalogowy: 90

Stanisław DACZYŃSKI (1856 - ?)

Nr katalogowy: 90

Pejzaż górski

olej, płótno dublowane; 46 x 71 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł