Nr katalogowy: 362

Mieczysław JURGIELEWICZ (1900-1983)

Nr katalogowy: 362

Pejzaż 44, 1954

akwarela, gwasz; karton; 42 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d. ołówkiem