Nr katalogowy: 369

Antoni Janusz WOJNAROWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 369

Kompozycja AB. 50/1 nr 90/A, 2008

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.