Nr katalogowy: 28

Monogramista B.K., XX w.

Nr katalogowy: 28

Zestaw 4 prac - Ułan na koniu

tusz, akwarela, papier; 33,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy, każda);
sygn. l. d. lub p. d.: B.K.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł