Nr katalogowy: 33

Tadeusz MAKAREWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 33

Zima, 1924

akwarela, gwasz, brązowy papier; 27 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: TM / 1924.
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena sprzedaży 900 zł