Nr katalogowy: 39

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 39

Dzwonnica kościelna

akwarela, papier; 49 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JFałat
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł