Nr katalogowy: 303

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 303

Wnętrze z martwą naturą, 1984

olej, płótno; 147 x 87 cm;
sygn. i dat. p. d.: JS1984;
estymacja: 85 000 - 95 000 zł