Nr katalogowy: 325

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 325

Kobiety grają w piłkę, 1969

litografia, papier; 71 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: E Kuryluk 69 (ołówkiem);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł