Nr katalogowy: 47

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 47

Motyw nadmorski

olej, płyta, 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: R. Bratkowski
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 5 000 zł