Nr katalogowy: 7

Feliks Stanisław JASIŃSKI (1862-1901)

Nr katalogowy: 7

Chora matka, ok. 1890

akwaforta, papier; 44,5 x 63 cm (wymiar kompozycji);
sygn. na płycie l. d.: ZDZISŁAW JASIŃSKI PINX; p. d.: FELIKS JASIŃSKI AQUAF.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł