Nr katalogowy: 15

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

Nr katalogowy: 15

Trójka - Pędzące konie

olej, płótno; 60 x 75 cm ( w świetle ramy);
sygn. p. d.: M.Krzyżak
estymacja: 4 600 - 5 500 zł