Nr katalogowy: 22

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 22

Weselna sanna, 1941

olej, tektura; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Gąsienica Szostak / 1941
estymacja: 7 600 - 8 600 zł