Nr katalogowy: 228

Marie von MALACHOWSKI-NAUEN (1880-1943)

Nr katalogowy: 228

W ogrodzie

olej, tektura, 60 x 50 cm; sygn. p. d.: v. M; na odwrocie: M. v. Malachowski