Nr katalogowy: 229

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 229

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 50,5 x 66 cm; sygn. l. d.: WW; na odwrocie nr 0895 / WW2