Nr katalogowy: 230

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 230

Jacek Malczewski, ok. 1960

olej, tektura, 13,4 x 17,4 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman