Nr katalogowy: 242

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 242

Korowód na brzegach Styksu - szkic

olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34 cm; sygn. p. g.: "Jacek.... / 18"