Nr katalogowy: 244

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 244

Bracia, 1927

olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 34,5 cm; sygn. l. d.: Wlastimil / Hofamn / 1927