Nr katalogowy: 264

Antoni LANGE (1774 - 1842)

Nr katalogowy: 264

St. Wolfgang, Fuscherthale, 1840

olej, płótno, 76,5 x 113 cm; sygn. p. d.: ALange. / 1840