Nr katalogowy: 718

Nr katalogowy: 718

Zegar kominkowy zwieńczony wazą,

w manierze Ludwika XVI; brąz cyzelowany, złocony, mosiądz, szkło, stal; Francja, Paryż, firma Samuel Marti et Cie, lata 70-80. XIX w.