Nr katalogowy: 724

Nr katalogowy: 724

Para gerydonów

drewno lipowe, złocone, lakierowane; wys. 93,5 cm, szer. podstawy 41 cm, blat 34 x 31 cm; Europa Zachodnia, Niemcy? XX w.