Nr katalogowy: 727

Nr katalogowy: 727

Stolik pomocniczy w stylu eklektycznym

konstrukcja - mahoń; fornir mahoń; intarsje - jawor, karpa jesionowa; okucia - mosiądz; 79,2 x 39 x 39 cm; Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.