Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Nr katalogowy252
Motyw z Santa Elina, 1926
olej, płótno, 69 x 52 cm;
autorskie oznaczenie daty (?) u dołu z lewej: 26.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Zygmunt MENKES (1896 - 1986)
Nr katalogowy254
Tajemnicza kobieta
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Menkes
Cena wywoławcza.
75 000 zł
Jan KOTOWSKI (1885 - 1960)
Nr katalogowy256
Odpoczynek na trasie
olej, płótno, 70 x 138 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski 1910
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy258
Polowanie par force
olej, tektura, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1944
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946/47)
Nr katalogowy260
Postój powozu nocą
olej, płótno, 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.
Nr katalogowy262
Portret księcia Fryderyka Augusta,
późniejszego króla Augusta III
olej, płótno, 153 x 106 cm;
wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Antoni LANGE (1774 - 1842)
Nr katalogowy264
St. Wolfgang, Fuscherthale, 1840
olej, płótno, 76,5 x 113 cm;
sygn. p. d.: ALange. / 1840
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Malarz nieokreślony, niemiecki ?,1 poł.XIX w.
Nr katalogowy266
Portret kobiety
olej, płótno dublowane,
83,5 x 65,5 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz flamandzki, XVIII w.
Nr katalogowy268
Scena rodzajowa w zatoce morskiej (?)
z załadunkiem bydła na prom
olej, deska 34,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza.
62 000 zł
Malarz nieokreślony, Śląski XIX w.
Nr katalogowy270
Madonna Dominikańska
olej, płótno dublowane,
73 x 56 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Christian DIETRICY (1712-1774)
Nr katalogowy272
Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami
olej, płótno, 97 x 135 cm;
sygn. pośrodku: Dietricy / 1740 (7?)
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Ernesto PUGI (XIX/XX w.)
Nr katalogowy401
Kobieta ze zbożem (Ruth ?)
alabaster, wys. 49 cm.
sygn. na postumencie skalnym: Pugi
Włochy XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł