Nr katalogowy: 5

Friedrich Wilhelm JANKOWSKI (ok. 1800-1870)

Nr katalogowy: 5

Pejzaż z zamkiem

olej, płótno; 47 x 58 cm (obcięty z 4 stron);
sygn. p. d.: FW. Jankowski;