Nr katalogowy: 102

Jacob Philipp HACKERT (1737-1807) - według

Nr katalogowy: 102

Widok na Mont Liberatorio w Molina, 1818

Jacob Philipp HACKERT (1737-1807) - według, rytował H. SCHUTZ, 1 poł. XIX w.
akwaforta, akwatinta barwna, papier; 42,5 x 62 cm (wymiar kompozycji),