Nr katalogowy: 31

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981)

Nr katalogowy: 31

Dojrzało już zboże, 1933

akwarela, papier; 15 x 30,5 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: MSZCZERBIŃSKI 1933
estymacja: 1 900 - 2 300 zł