Nr katalogowy: 58

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 58

Na targu

akwarela, pastel, papier; 22,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. S. M. (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł