Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 68
Typy góralskie
olej, płótno, 23 x 39 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie
estymacja: 1 900 - 2 400 zł
sygn. l. d.: nieczytelnie
estymacja: 1 900 - 2 400 zł